Charytatywne Marsze Nordic Walking

Serdecznie zapraszamy na Charytatywne Marsze Nordic Walking organizowane we współpracy z Fundacją ,,Wspieramy Rozwój IP-Centrum Zdrowia Dziecka".

Pieniądze uzbierane z spotkań zostaną przeznaczone na wyposażenie klinik w najnowszy medyczny sprzęt oraz poprawę standardu jakości pomieszczeń Centrum Matki i Dziecka. Więcej o projektach Fundacji można przeczytać tutaj.

Kalendarium

*Zapraszamy na kolejny Marsz Nordic Walking, który odbędzie się 19.04.2020r. o godzinie 11:00. Spotykamy się przy Aleji Dzieci Polskich 20 w Warszawie, Międzylesie. Wydarzenie potrwa około 1 godziny.

*Zapraszamy na Marsz Nordic Walking ,,Żegnamy Stary Rok 2019, Witamy Nowy Rok 2020", który odbędzie się 29.12.2019r. Marsz rozpocznie się w Hotelu Patron, Al. Dzieci Polskich 20 o godzinie 11:00.