Komunikat o błędzie

• Notice: Undefined index: value w _text_sanitize() (linia 321 z /var/www/html/drupal7/modules/field/modules/text/text.module).
  • Notice: Undefined index: text_processing w _text_sanitize() (linia 324 z /var/www/html/drupal7/modules/field/modules/text/text.module).
  • Notice: Undefined index: value w _text_sanitize() (linia 324 z /var/www/html/drupal7/modules/field/modules/text/text.module).

Laureaci VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów

Z radością informujemy iż studentki naszego wydziału w składzie:

Joanna Jaczewska-Bogacka, Anna Podstawka, Natalia Szostek, Małgorzata Węcławiak, Marta Wieloch oraz Marta Zyglewicz

zajęły I miejsce w VI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów corocznie organizowanej przez AWF, w konkurencji drużynowej.

Natomiast Małgorzata Węcławiak zajęła 3 miejsce w konkurencji indywidualnej w kategorii B - studentów II stopnia.

Serdecznie gratulujemy!